מבצע אביב 5% הנחה על כל האתר! (ההטבה תתעדכן בסל הקניות)
מחירון משלוחים  |  08-6655918

מבצע אביב 5% הנחה על כל האתר!

משלוח פרחים ליולדת בסורוקה

צוות חנות הפרחים של טיז יגיע מייד עם זר פרחים או זר שוקולדים עד מחלקת יולדות לחדר היולדת בבית החולים סורוקה בזמן המהיר ביותר בעיר באר שבע בירת הנגב. 

אתם הלקוחות תקבלו את הפרחים הטריים ביותר היפים ביותר! שיהיה במזל טוב 🙂

משלוח פרחים למחלקת יולדות בית החולים סורוקה -25 ש”ח בלבד.

בחר זר למשלוח ליולדת בבית החולים סורוקה באר שבע:

לרגש את היולדת עם משלוח זר פרחים

לידה היא אחד המאורעות השמחים ביותר בחיינו ובחיי האנשים בחיינו. מה מסמל חיים חדשים, התחדשות, צמיחה ושמחה יותר מאשר זר פרחים ליולדת הטרייה? אחרי חודשים של מאמץ ושעות של לידה מי מאיתנו לא היה רוצה לשפר את מצב רוחה של היולדת ולפנק אותה בזר פרחים טרי, רענן וריחני, כזה שייתן לה קצת רוגע ומנוחה.

מקובל להביא מתנות לאחר הולדת תינוק חדש. לעיתים, אנחנו לא יכולים להגיע ולתת את המתנה מיד עם הולדת התינוק, הרי לא תמיד הלידה מתרחשת במועד מדויק וצפוי. לכן, משלוח פרחים ליולדת הוא הפיתרון המושלם. אפשר להזמין זר פרחים מ- חנות הפרחים הקרובה לבית החולים. אם אתם מתגוררים במדינה אחרת או בעיר רחוקה ואין לכם אפשרות להגיע מיד- פשוט שלחו פרחים!

בלון להולדת הבן או הבת

התאימו את סגנון הזר וצבע הבלונים למין הילוד. לדוגמא: ורדים לבנים, חרציות כחולות ובלון כחול להולדת הבן, או, ליזיאנטוס סגול-לבן ובלון לב ורוד להולדת הבת. לזר הפרחים אפשר לצרף ולשלוח:ברכה, שוקולדים, בלונים ואולי בובה חמודה, שתשמש גם כמתנה לרך הנולד, ובכך להביא אווירה של שמחה וחיוכים לחדר בית החולים. תהליך הלידה לעיתים מתיש ודורש מהיולדת כוחות פיזיים ונפשיים רבים. זר הפרחים שאנחנו שולחים ליולדת יש בו כדי לשפר את מצב רוחה ולהקל עליה את השעות והימים שלאחר הלידה וזה חשוב לא פחות ולפעמים אף יותר מכל מתנה שנקנה לה בצאתה מבית החולים.

משלוח פרחים למחלימים בסורוקה

זר פרחים רענן כדי לאחל החלמה מהירה.
לכל זר פרחים אפשר לצרף בלון הליום או פרלינים מתוקים.

עגלת הקניות שלי
Sidebar
התחל להקליד על מנת לקבל תוצאות מתאימות
[]