משלוחי פרחים מהירים מהיום להיום בכל הדרום!
מחירון משלוחים  |  08-6655918

משלוחי פרחים מהירים מהיום להיום בכל הדרום!

מגדלי הרכבת שנמצאים ברחוב יצחק בן צבי 10, בדיוק במרכז באר שבע, מספקים נקודת מוצא מעולה לכל כך הרבה עסקים ואנשים בעיר. רק הליכה קצרה מהעיר העתיקה, מהמרכז הרפואי, משכונה א’ ומהכבישים הראשיים בעיר. גם עבורינו, זו הפכה בשנה האחרונה לנקודה חשובה – שאליה אנחנו שולחים הרבה מאד מזרי הפרחים שלנו. משלוח פרחים למגדלי הרכבת לגמרי הפך למשהו קבוע וכמעט יומיומי אצלנו.

המשרדים, בתי העסק וגם אנשים פרטיים שמתגוררים באזור פונים אלינו באופן קבוע למשלוחי פרחים למגדלי הרכבת וכל האזור. בזכות שירות מהיר, יעיל מאד ואיכותי שמגיע עד לכתובת המיועדת במינימום זמן אנחנו מספקים שירות ללקוחות רבים, ביניהם המרכזים הרפואיים שנמצאים במתחם המגדלים, משרדי עורכי הדין, מרפאות השיניים ועוד.

משלוחי פרחים למשרדי מגדלי הרכבת בב"ש

משלוח פרחים למגדלי הרכבת מבחינתנו סוגר את הפינה גם עבור מי שלא נמצא פיזית כאן בבאר שבע ורוצה לדעת שהקרובים לו, העובדים שלו או השותפים שלו מקבלים זרי פרחים יפיפיים ומעוצבים ושהמתנה מגיעה עד אליהם. אם אתה רוצה לברך את העובד בסניף הבאר שבעי לכבוד הקידום שקיבל, אם צריך לפרגן לשותף שמנהל פה את העסק או לשלוח לאמא שלך מתנת יום הולדת ברגע האחרון – כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר שלנו או להרים טלפון, לבחור בזר הרצוי ואנחנו כבר שולחים את השליח עד לכתובת הרצויה, עם זר פרחים מהמם בידיים.

מגדלי הרכבת הם בית חם להרבה מאד עסקים שאנחנו תמיד שמחים לעבוד איתם בשיתוף פעולה. תמצאו בהם את המוסד לבטיחות ולגיהות, מרפאות מומחים כמו שבע עיניים, שירותי בריאות כללית ועוד. כל האזור עמוס בעסקים שעובדים איתנו באופן קבוע ומזמינים זרי פרחים ועיצובים לאירועים מיוחדים. אם יש חג בפתח, אם אתם מתכננים הרמת כוסית, אם יש מפגש עסקי חגיגי או כל אירוע אחר בעבודה, אנחנו שמחים להכין עבורכם עיצובי פרחים מהממים ולהביא אותם עד למשרד, כדי שיקשטו את האירוע. גם במקרה הזה לא צריך להסתובב בכל העיר. מספיק להתקשר אלינו או לבחור את העיצובים דרך האתר. הצוות המקצועי של “טיז” יוצר את הזרים המרהיבים ושולח אותם אליכם. בלי דאגות.

בים מהלקוחות של טיז פרחים בכלל לא גרים כאן בבאר שבע, הם פשוט יודעים שיש להם למי לפנות. כשיש יום הולדת במשפחה והם רוצים לשמח קרוב משפחה שגר כאן, כשיש חג וצריך לשלוח מתנה מיוחדת, כשהעובדים נמצאים כאן ולא במרכז הארץ – אנחנו כאן עם שירות משלוחים יעיל וזמין שסוגר לגמרי את הפינה. אנחנו מספקים בכל ימות החול בשבוע משלוח פרחים למגדלי הרכבת ולכלל האזור – גם ממי שלא נמצא כאן באופן קבוע.

לצד הזרים היפיפיים שלנו, אנחנו מספקים גם זרי שוקולד מתוקים במיוחד ומתנות חגיגיות שמתאימות לכל אירוע.

זר פרחים שנשלח לנגדל הרכבת בבאר שבע

משלוח פרחים בדרכו ממתחם התחנה המרכזית באר שבע

עגלת הקניות שלי
Sidebar
התחל להקליד על מנת לקבל תוצאות מתאימות