קודם כל צריך לבדוק שהפרחים שמהם אנחנו שוזרים את הזר יהיו נקיים, ולכן לפני כל שזירת זר אנחנו ננקה את העלים בחלק התחתון של גבעול הפרח, נעשה חיתוך אלכסוני של הגבעולים כדי להגדיל את שטח הפנים של תחתית הגבעולים כך שישתו יותר טוב מים.

בשזירת זר הפרחים
יש טכניקות שונות לכולן יש את אותו מרכיב שהוא האספירלה זאת אומרת שהפרחים ישזרו לאותו צד כל הזמן נתחיל להרכיב את זר הפרחים.
בהתחלה ניקח פרח אחד ונעטוף אותו בענפי קישוט נחזיק אותם בגובה שווה ועליהם נשזור 3 או 4 פרחים שנבחר אחד מול השני ושכולם יהיו באותו גובה ומחולקים במידה שווה, ועכשיו נוסיף עוד סיבוב של ענפי קישוט ושוב נוסיף שלושה או ארבעה פרחים שבחרנו בין לבין הפרחים ששמנו בסיבוב הראשון וכך אפשר להוסיף ולהוסיף וכמו כן לשחק עם סוגי הפרחים עד שמגיעים לגודל הרצוי מומלץ מאוד להוסיף עלים ירוקים בסיום השזירה
1: כדי להגן על הפרחים בזר.
2: כדי להרים את הניראות של כל הזר.

אריזות למינהם של זרי הפרחים:

ברגע שהגענו לכמות הפרחים הרצויה ניקח סרט קשירה, גומיה או חוט ברזל ונאגוד את זר הפרחים בדיוק במקום שהיד אחזה וכך הפרחים ששזרנו ישארו על מקומם. לאחר מכן נקצר את הגבעולים בעזרת מזמרה באופן שווה לגובה הזר. אם מכניסים את הזר לתוך אגרטל שקוף מומלץ להשתמש ברשתות לתוך האגרטל וכך להוסיף צבע כמו כן להסתיר את הגבעולים ואת הירוקת שנוצרת אפשר לעטוף את זר הפרחים באריזות של קוקוס, רשת סינטטית, גליונות נייר והשמיים הם הגבול.
אנו בפרחי טיז באר שבע מומחים באריזות מגוונות ורבות. צוות השוזרים ממציא את עצמו מחדש עם כל זר וזר.
הזמנת פרחים באינטרנט