5 סיבות מצוינות להביא לה פרחים

פרחים תמיד ישמחו את בת הזוג שלך. הם יפתיעו אותה בכל פעם מחדש, אפילו אם בליבה היא מצפה להם. זר פרחים מאיר את הבית וממלא אותו בצבעים נהדרים וריחות עדינים. כל מי שרואה גבר הולך ברחוב עם זר ורדים לאהובתו, יודע שבעוד כמה דקות, הוא ייכנס בדלת וייראה את החיוך הגדול והעיניים השמחות של האשה שהוא כל כך אוהב.

5 סיבות מצוינות לעצור אצלנו בדרך הביתה ולהביא לאשה שלך זר פרחים שיעשה לה את היום
1. יום מיוחד
אתה מתכנן להפתיע אותה עם עוגה מתוקה ליום ההולדת? לקשט את הבית בבלונים ביום הנישואין? אולי לצאת איתה לערב רומנטי במסעדת יוקרה ביום האהבה? מה שלא תבחר, אל תשכח גם למלא את הבית בפרחים צבעוניים, שיהפכו את היום המיוחד ליום מושלם. פרחים תמיד יגידו לה את הדבר הכי חשוב – אני אוהב אותך.

מה לרשום בכרטיס הברכה? יום הולדת שמח לפרח הכי יפה בעולם. אני אוהב אותך.

2. אירוע משמח
קידום בעבודה? הצלחה בבחינה? שמחה במשפחה? פרוייקט חדש? לקוח חדש? חופש? זה הזמן לחגוג עם שושנים מקסימים שיזכירו לה בכל יום מחדש, כמה הגבר שלה אוהב ומעריך אותה.

מה לרשום בכרטיס הברכה? פרח יקר שלי, אני מאחל לנו שנמשיך לפרוח ולהצליח. אני אוהב אותך.

3. סליחה
אין זוג שלא רב. היא אמרה משהו שהיא מצטערת עליו, אתה אמרת משהו שלא היית צריך להגיד ועכשיו הכל מסובך. במקום להתווכח שעות, פשוט תחזור הביתה עם זר חרציות. היופי המרהיב שלהן כבר יעשה את הקסם ויגיד בשבילך:
סליחה.

מה לרשום בכרטיס הברכה? אני מצטער, פרח יקר שלי. אני אוהב אותך.

4. שבתות וחגים
תכף שבת, קנית לה פרחים? מחר חג, הבאת זר הביתה? אתה יודע שתמיד חלמת להיות הגבר הזה, שממלא את הבית בפרחים בכל הזדמנות. נשמח לעזור לך להגשים את החלום ולשלוח אותך הביתה עם זר רענן, מושקע וחגיגי.

מה לרשום בכרטיס הברכה? חג שמח פרח מקסים שלי. אני אוהב אותך.

5. סתם ככה בלי סיבה
גם אם היום לא יום הולדת, אין ארוע משמח, אתם לא בריב ואפילו לא רואים באופק שום חג מתקרב, היום הוא יום מושלם להביא לה פרחים. ככה סתם, כי היא מקסימה, כי היא נהדרת, כי אתה אוהב אותה, כי היא הסחלב המיוחד והנדיר שלך.

מה לרשום בכרטיס הברכה? רק להזכיר לך שאת פרח מקסים ונהדר. אני אוהב אותך.

סיבה מצויינת להביא פרחים כבר יש לך. מה לכתוב בכרטיס הברכה אתה כבר יודע. אנחנו נעזור לך להכין את הזר הכי יפה ומיוחד שירגש ויפתיע את בת הזוג שלך ונדאג אפילו לבלונים צבעוניים ולכרטיס ברכה מעוצב. לך רק נשאר להראות לה היום כמה אתה אוהב אותה, עם זר פרחים חגיגי – במתנה ממך.